Devron 20122 2022

Popis produktu

Parametry produktu

Dojezd
100 km
Materiál rámu
hliníkové
Brzdy
ráfkové

Parametry produktu

Dojezd
100 km
Materiál rámu
hliníkové
Brzdy
ráfkové

Popis produktu

Kompaktní rozměry, snadné a rychlé složení, výkonný přední pohon, bohatá funkční a bezpečnostní výbava.

Skládací elektrokolo Devron 20122 20" - model 2022 je kompaktní kolo vhodné pro každodenní přesuny po městě, na nákupy či kratší vyjížďky. Baterie s kapacitou 13 Ah a dojezdem až 100 km tak bohatě vystačí i na několik vašich cest. Elektrokolo během chvilky snadno složíte a můžete jej bez problému přenášet, převážet v kufru auta či skladovat na minimálním prostoru. Pro perfektní jízdní vlastnosti je motor umístěný v předním náboji a s výkonem 250 W vám nabídne výpomoc až do rychlosti 25 km/h. Využít můžete tři převody a o bezpečnost se starají spolehlivé čelisťové brzdy Tektro.

Skládací elektrokolo Devron 20122 je výborně vybaveno pro váš komfort. Dlouhá sedlovka zajišťuje vzpřímený posed a pohodlnou jízdu i na delších trasách. Ergonomicky tvarované sedlo a měkké gripy také potěší. Kolo disponuje lehkým hliníkovým rámem, kvalitními plášti Kenda a bohatou výbavou. Ta zahrnuje výkonné přední a zadní světlo, stojan, blatníky a hliníkový zadní nosič, pod kterým je umístěna baterie. LCD displej vám přehledně zobrazí veškeré důležité informace jako aktuální rychlost, stav baterie, počet ujetých kilometrů či stupeň dopomoci. Snadné ovládání a skládání kola, nadstandardní výbava a klasický design - to vše dělá ze skládacího elektrokola Devron 20122 20" skvělou volbu pro každodenní provoz.

Technický popis:

Rám hliníkový, skládací

Velikost rámu 16,5"

Motor

Etrotek ETM-HUB10A-FR, 250 W (přední pohon)

Baterie

Walle-S, 13 Ah, nosičová

Displej

Etrotek ETD21C, LCD, 0-5 levels

Dojezd až 100 km

Vidlice ocelová

Převody 3 rychlosti

Brzdy

Tektro 855AL V-brake, čelisťové

Pláště

Kenda K935, 20"x1,75

Ráfky

Cerurim D02, 36H, Rim Brake

Přehazovačka

Shimano Internal Gear Hub Nexus SG-3C41, 3 Speed, Coasterbrake  

Řazení

Shimano Nexus SL-3S41E, Revoshifter 3 Speeds

Kazeta

Shimano 19T

Kliky 46T, 170mm, Alloy

Řetěz

KMC Z-1

Hlavové složení

Gineyea GH-117, 1-1/8"

Přední náboj

ETM-HUB10A-FR

Řídítka

Zoom Mtb Bar, Alloy, 560mm

Gripy

Herrmans Dude

Představec

Folding Stem, 25.4mm, Alloy

Sedlo

Knus

Sedlovka

Zoom, 31.8x500mm, Alloy

Stojan

Ursus Center Mount, Alloy

Velikost kol 20"

Výbava přední a zadní osvětlení AXA, blatníky, stojan, zadní nosič, kryt převodníku

Hmotnost 19,3 kg

Rozměry ve sklopeném stavu 80 x 45 x 90 cm

Maximální nosnost 120 kg

Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, mimořádně úzké bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, používání ekonomického jízdního režimu (pokud takovým kolo disponuje), hmotnost cyklisty pod 70 kg.

Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:

  • Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu kola? Více se dozvíte v našem rádci.
  • Nevíte si rady s výběrem elektrokola? Navštivte našeho rádce.
  • Chcete si před nákupem elektrokolo otestovat? V našich testovacích centrech to není problém.
  • Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.
  • Skladování a údržba baterií: Baterii (případně celý produkt včetně baterie - pokud jeho povaha neumožňuje baterii vyjmout) doporučujeme skladovat na stinném a suchém místě v teplotách mezi 10°C a 20°C. Předpokládáte-li, že produkt nebudete delší dobu používat, doporučujeme baterii nabít a alespoň jednou za měsíc opět dobít na 100 % kapacity. Dodržováním těchto pokynů zabráníte rychlému úbytku jmenovité kapacity baterie v průběhu její životnosti.
  • Pozor: Z výroby je omezení rychlosti nastaveno na 25 km/h tak, aby splňovalo normy pro provoz elektrokol na pozemních komunikacích. I když lze u některých značek rychlostní limit přenastavit na vyšší hodnotu, je třeba si uvědomit, že v takovém případě již elektrokolo příslušné normy nesplňuje a nesmí být použito k jízdě na pozemních komunikacích!

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.