Lectron Citana 2021

Umístění baterie
na zadním nosiči

• Zatím zkouším ale výborný
  • , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Fantastický stroj, jeden z nejlevnějších. Jezdím hlavně po městě. Používám asistenci 1, max.2 (z 5), baterie vydrží asi 80 km. Kopce, které jsem s kolem chodil pěšky, vyjedu rychlostí 15 - 20 km/hod.
    • Zpočátku je třeba se naučit na elektrokole jezdit, záběr motoru je cítit a při řízení jednou rukou hrozí pád. Do tří dnů si člověk zvykne.
    • Během týdne se polámal zvonek.

Během měsíce (až na zmíněný zvonek) funguje perfektně. Vřele doporučuji všem, kteří už mají potíže s nohama nebo dechem i těm, kterým se nechce moc šlapat! Hodí se jak do města, tak poslouží i v lehčím terénu.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Jednoduchost obsluhy kola, pohodlné, bohužel, ceny kol, baterií a servisů jsou přemrštěné.

Typ
Maximální dojezd
110 km
Umístění baterie
na zadním nosiči

Model Citana R se sníženým rámem je díky němu ideální pro cyklisty s potřebou nízkého nastupování a velmi jednoduše se ovládá. Baterii má 17,5 Ah (630 Wh) integrovanou v rámu s dojezdem až 150 km.

Citana R poskytuje vše potřebné pro pohodovou jízdu i v mírně kopcovitém terénu díky pohonu 8FUN od Bafangu a Samsung baterii. Pláště jsou uzpůsobeny pro jízdu jak na silnici, tak i na prašné cesty a díky pohodlnému sedlu a odpružené přední vidlici Zoom se budet cítit komfortně. Zesílená stavba rámu poskytuje žádoucí tuhost a jistotu při jízdě. Nově je tento model vybaven hydraulickými brzdami. Ekonomické provedení tohoto elektrokola značky Lectron nabízí skvělý poměr ceny a užitných vlastností.

E-bike je vybaven odpruženou vidlicí a přehazovačkou s sedmi rychlostními stupni ,,Shimano Altus".

Lectron Citana R je posazen na pláštích o rozměru 700x42C" a na ráfcích 28".a disponuje kotoučovými hydraulickými brzdami Tektro HD-M286.  Model Citana R je vybaven přední a zadní svítilnou, stojánkem, nosičem upevněným na rámu elektrokola i předním a zadním blatníkem.  Baterie o kapacitě 17,5 Ah (630 Wh) je integrovaná v rámu elektrokola.

Zpracovala MG.

• Zatím zkouším ale výborný
  • , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Během týdne se polámal zvonek.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Vše proběhlo ke spokojenosti a rychle .
  • , zakoupeno v Cyklo Vondráček

Kolo jsem si koupil na rehabilitaci po výměně kyčelního kloubu. Můj požadavek tkvěl v tom, že musí umožňovat
    snadný nástup a výstup. Ke kvalitě zpracování mám pouze tu výhradu, že noční osvětlení nelze zapnout z ovládacího panelu. Cenově mi připadalo velmi výhodné, což se mi v provozu, zatím, potvrdilo. Po ujetí asi 20km, z toho asi 1/2 do dost prudkého stoupání, mi stále svítí indikace plně nabité baterie.

• , zakoupeno v BIKE CENTRUM

nízká nástupní hrana, vhodné rozměry pro menší postavu

• , zakoupeno v BIKE CENTRUM

S kolem jsem velice spokojená, dobře jezdí, teď už mě vítr ani kopec nerozhází.

• , zakoupeno v BIKE CENTRUM

Elektrokolo je výborné,dobře se na něm jezdí.Doporučila bych ho dalším lidem.

• , zakoupeno v Cyklo Vondráček

vyhovuje