Apache Hawk Active 2015

kotoučové
Umístění baterie
rámová baterie

• , zakoupeno v Akumo.cz

• o motoru člověk skoro neví, jen se snáz šlape :-)
    • do prudkých kopců jezdím přes 20 km/h...
    • skvělý reakční čas motoru (narozdíl od pohonu v zadním kole)
    • motor je zpřevodovaný zadní přehazovačou => využije se naplno
    • přesná přehazovačka
    • skvělá jízda
    • super brzdy
    • skvělá vidlice
    • ... a mnoho dalšího.
    • PS: Turbo režim terénem do kopce, to je nepopsatelnej zážitek :-)

Během chvilky zkoušení před zakoupením jsem pochopil, že nejlevnější smysluplné elektrokolo stojí 60 000,-Kč... Motory v zadním kole jsou na prd. Dokud se na tom člověk neprojede, nepochopí. Tohle je naprosto úžasný kolo, a přestože jsem za něj utratil třikrát víc, než jsem chtěl, nelituju ani koruny :-)

Chtěl jsem dojíždět do práce na kole, abych taky trochu sportoval, protože mi na to moc času nezbývalo, ale je to samý kopec, 20km,... A na klasickém kole bych jezdil moc dlouho. Na tomhle to mám skoro stejně rychle jako autem a sportuju díky tomu dvakrát denně. Když člověk chce, tak si mákne i na elektrokole, motor jen pomáhá (maximálně dodá 2/3 energie).

Typ

Motor

Bosch Aktive 250W/36V

Baterie

Bosch Li-Ion 36 V / 400 Wh

Nabiječka 230V / 42V / 4A, čas nabíjení 3,5 h (50% = 1,5 h)

Display

LCD Intuvia, multifunkční

Funkce volba 4 režimů asistence (eco, tour, sport, turbo) s možností úplného vypnutí asistence, asistent chůze 4 km/h, ukazatel stavu baterie, ukazatel aktuální vytíženosti / spotřeby baterie, ukazatel dojezdu baterie, podsvícení displeje, funkce cyklopočítače (

Dojezd 80-160 km

Shimano Deore XT RD-M772-SGS

Ráfky

Remerx RDX 7320 Disc 622x18

Pláště

Schwalbe Rocket Ron 29x2,10 Perform.

Náboj zadní

Legend VL-4213

Hmotnost 19,9 kg

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Akumo.cz

• o motoru člověk skoro neví, jen se snáz šlape :-)
    • do prudkých kopců jezdím přes 20 km/h...
    • skvělý reakční čas motoru (narozdíl od pohonu v zadním kole)
    • motor je zpřevodovaný zadní přehazovačou => využije se naplno
    • přesná přehazovačka
    • skvělá jízda
    • super brzdy
    • skvělá vidlice
    • ... a mnoho dalšího.
    • PS: Turbo režim terénem do kopce, to je nepopsatelnej zážitek :-)