Leader Fox Lotus 2016

V-Brake (čelisťové)
Umístění baterie
Nosičová baterie

• , zakoupeno v RAMALA-ŠILHAVÝ

s kolem jsem velmi spokojena. Dopoučuji.

• , zakoupeno v okolokola.cz

• Zelená barva (lépe viditelná hlavně za tmy).
    • můj věk (76) a kopcovité silnice 420-500 metrů nad mořem

Kolo jsem úspěšně sestavil a jezdit budu až na jaře. Krátkou projížďku jsem provedl a všechno je OK. Doporučuji všem dalším zájemcům.

• , zakoupeno v Akumo.cz

Brzdy
V-Brake (čelisťové)
Umístění baterie
Nosičová baterie

Nová řada je vybavena novými tiššími motory. Použili jsme nový přehlednější display a nový diodový snímač šlapání, který zvýší komfort jízdy. Jízda bude díky lepšímu snímači plynulejší a šetří baterii.

Baterie od firmy SAMSUNG 10,4 Ah je vybavena monitorovacím zařízením BMS, které sleduje historii baterie.

Lithium Ion (Li-Ion) baterie mají zvýšenou kapacitu a jsou velmi lehké, proto je jejich cena oproti Li-Pol bateriím obyčejně vyšší, nicméně díky delší životnosti je výhodnější. Baterie uživané v elektrických dopravních prostředcích je konstruovány až na 800-1000 nabíjecích cyklů. Složení baterie: Kladná elektroda - směs kysličníků lithia s dalším kovem, Záporná elektroda - uhlík se směsí dalších chemikálií, Elektrolyt - směs esterů. Používají se jako sety cylindrických článků typ 18650. Více o Li-Ion bateriích na Wikipedii.

Pokud budete používat tento model mimo veřejné komunikace, můžete si namontovat na řidítka plyn a jezdit bez šlapání. Plyn je součástí balení, ale není namontován na kole.Konektor na připojení plynu se schován v přední části baterie,u řídící jednotky.

Pokud se vám stane, že se vám na cestě vybije baterie a musíte ještě dojet do cíle. Zastavte, vypněte baterii, počkejte 1 minutu. Motor se uvolní a můžete pokračovat bez pomoci motoru s minimálním odporem.

• POZOR: PLYN JE MOŽNÉ POUŽÍVAT POUZE MIMO VEŘEJNÉ KOMUNIKACE. PŘI POUŽITÍ PLYNU SE ZKRÁTÍ DOJEZD ELEKTROKOLA AŽ O 50%
  • PRŮMĚRNÝ DOJEZD:60KM
  • MAXIMÁLNÍ DOJEZD:85KM

Dojezd na plně nabitou baterii počítáme pro jízdu ve středně těžkém terénu a pro hmotnost jezdce 80Kg.

Dojezd může být vyšší při jízdě v lehčím terénu nebo i nižší, když budete šlapat do velkých kopců.

Pro co nejvyšší dojezd doporučujeme přepínat jednotlivé režimy podle terénu a rychlosti jízdy.

Při nesprávném řazení (používání „těžkých“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky.

ELEKTROKOLA LEADER FOX NEJSOU URČENÁ PRO TAŽENÍ PŘÍVĚSNÝCH VOZÍKŮ

OCEL, DÉLKA 620mm

Př.NÁBOJ

RÁFKY 26", HLINÍKOVÝ, DVOUSTĚNNÝ

PLÁŠŤ

SCHWALBE ENERGIZER 26X1,75 (norma ECE-R75)

Př.BRZDA

LCD

NOSNOST 120 kg

HMOTNOST 23 kg

POZNÁMKA

Hmotnost udávána pro rám 19"

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v RAMALA-ŠILHAVÝ

s kolem jsem velmi spokojena. Dopoučuji.

• je to kolo
    • Řeči o české výrobě a značce si nechte na někoho jiného.
    • Kupuji si kolo i proto abych podpořil české věci. Váš marketing je jenom lež. 98% dílů je jenom asie včetně majitelů.

tohle říká rejstřík:

Statutární orgán zřizovatele - zahraniční osoba
    DIRK CORNELIUS TALJAARD - jednatel
    Broederstroom, Oberon, Portion 209, PSČ 024 0, Jihoafrická republika
    Nadační fond
    KDTF LIMITED
    Kowloon, Tsimshatsui, 7-11 Canton Road, Harbour City, World Commerce Centre, 14/F, Room 1401, Hongkong

OSTATNĚ koukněte se samy.

Jediné co je pravda že ta hala je v Č.B. Majitelé a vše ostatní JAR a Honkong. Jste lháři a spoléháte se na naivitu lidí.

Kolo nedoporučuji už jen z principu

• , zakoupeno v okolokola.cz

• Zelená barva (lépe viditelná hlavně za tmy).
    • můj věk (76) a kopcovité silnice 420-500 metrů nad mořem

• Vhodné pro ženy,
    • pohodlné sedlo,
    • nízký nástup.
    • Display jako na kolech té nejnižší třídy,
    • baterie na nosiči,
    • dojezd podstatně nižší, než je udávaný,
    • rukojeti na řidítkách nejsou příliš cyklistické.

Toto kolo jsem měl vypůjčené na 1 den, nemohu tedy posuzovat výdrž a kvalitu komponentů. Kolo jsem chtěl pro manželku, vzhledem k o něco většímu udávanému dojezdu.Ten se však rozhodně nekonal. Při větší váze jezdce do trošku prudšího kopce se musí jezdec opravdu snažit šlapat a přitom právě proto jsem chtěl toto kolo pořídit. V porovnání s kolem o 8 tisíc kč levnějším obstálo naprosto stejně. Toto kolo je vhodné buď pro kratší vyjížďky, nebo pro někoho, kdo je schopen hodně kolu pomáhat, ten si však jistě radši koupí dobře zpřevodované kolo s mnohem nižší váhou. toto kolo je možné doporučit někomu, kdo bude jezdit spíše po rovině a tu přípomoc opravdu potřebuje.

• , zakoupeno v Akumo.cz

• pohodlné nastupování